VŠEOBECNÝ PRAKTICKÝ LÉKAŘ / Praktičtí lékaři pro dospělé

FirmaZdravotnické zařízení Ministerstva vnitra
ÚvazekHPP
Mzdaod 100 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

o Poskytování zdravotních služeb příslušníkům a zaměstnancům bezpečnostních sborů, ostatním zaměstnancům MV a důchodcům.
o Poskytování pracovně lékařských služeb a vydávání posudků podle zákona č. 373/2011 Sb., o specifických zdravotních službách.
o Posuzování zdravotní způsobilosti uchazečů o přijetí do služebního poměru a zdravotní způsobilosti příslušníků bezpečnostních sborů v rozsahu vyhlášky č. 226/2019 Sb., o zdravotní způsobilosti.
o Výkon dalších odborných činností nesledující léčebný účel pro potřeby bezpečnostních sborů.
Platové zařazení: ve 14. platové třídě podle nařízení vlády 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (platový tarif + osobní příplatek + možnost odměn založených na vlastním výkonu).
Kvalifikační požadavky:
o VŠ lékařská fakulta
o specializovaná způsobilost podle zákona č. 95/2004 Sb.- všeobecné praktické lékařství
Další předpoklady:
o praxe v oboru
o samostatnost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti - uživatelská znalost práce s PC
o trestní bezúhonnost (doloženo výpisem z rejstříku trestů)
o zdravotní způsobilost
Místo výkonu práce: Plzeň
Pracovní poměr: na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
Pracovní doba: úvazek 1,0 (možnost zkráceného úvazku)
Nástupní termín: dohodou

Nabízíme
o pracovní prostředí v Plzni s jistotou stabilního zaměstnání
o zajímavé platové ohodnocení
o žádné noční služby, žádné nucené přesčasy - pracovní doba 7:00 - 15:45 hodin
o pro začínající lékaře možnost získání atestace v oboru všeobecné praktické lékařství
o 5 týdnů dovolené a 5 dnů indispozičního volna
o příspěvek na penzijní připojištění
o příspěvek na stravování
o možnost dalšího vzdělávání
o možnost využití zaměstnaneckého programu od Vodafone

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vysokoškolské (magisterské)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Železniční 849/12, Plzeň - Východní Předměstí, 32600, Česko
mzda, plat (hrubý):od 100 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:28. 02. 2025

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra, IČ: 75154960
datum zveřejnění nabídky práce:25. 03. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Mgr. Jan Matouš
telefon:974 320 230, 724023055
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 100 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Železniční 849/12, Plzeň - Východní Předměstí, 32600, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ; do: 28. 02. 2025 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.